Proponujemy rozwiązania, które angażują dużą liczbę mięśni do pracy, w tym także głębokich. Oferowane przez nas wolne ciężary sprawiają, że podczas treningu pracuje całe ciało, jednocześnie takie ćwiczenia determinują do stałej kontroli i koncentracji w celu utrzymania równowagi. Atutem treningu tego rodzaju jest także możliwość prowadzenia ćwiczeń w zgodzie z naturalnymi wzorcami ruchowymi. Podczas ćwiczeń zachowana zostaje pełna swoboda ruchów.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne wolne ciężary o zróżnicowanej wadze w typie tradycyjnej kuli, obciążenia Bumbper, czy hantli. Wszystkie produkty wykonane zostały z solidnych materiałów, dzięki czemu przez długi czas zachowują swoją funkcjonalność i zapewniają bezpieczny trening. Dodatkowym atutem proponowanych rozwiązań są niewielkie rozmiary – zdecydowanie mniejsze niż specjalnych maszyn treningowych.

Dostępne w naszej ofercie produkty mogą być z powodzeniem wykorzystywane w treningach na siłowni, w ośrodkach rehabilitacyjnych, a także w zaciszu domowym.