Relacja z Europe Sport Power 2017 we Wrocławiu

Prezentujemy Państwu zdjęcia z targów ESP – Europe Sport Power które odbyły się w dniach 11-12 lutego 2017 we Wrocławiu gdzie nasza firma Just7Gym brała udział jako wystawca.

Na naszym stoisku była możliwość przetestowania i sprawdzenia naszego sprzętu m.in gryfy olimpijskie, bumpery, gumy power band, kettlebells, skrzynie plyometryczne, kółka gimnastyczne, klatki crossfitowe, liny do podciągania, gumy mini band, skakanki łożyskowe jak i wiele innego sprzętu – czyli wszystko to co potrzeba do otwarcia boxa crossfitowego, oraz sprzętu fitness – trampoliny z uchwytem.

Istniała możliwość spotkania na naszym stoisku jednego z najlepszych crossfiterów w Polsce – Piotra Mielczarka z którym można było zrobić konkretny workout przy wykorzystaniu naszych gryfów olimpijskich jak i bumperów.

Odwiedzili nas m.in ekipa z Dynasty Workout która brała udział w Mam talent. Również gościliśmy Karola Małeckiego – Mistrza Polski w kulturystyce i V-ce mistrza Europy jak i wiele innych znamienitych ludzi, których serdecznie pozdrawiamy! :)

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie nas na targach i do zobaczenia na przyszłych wydarzeniach!